Wakacje nad jeziorem

Tu jesteś    /    Strona główna    /    Oferta indywidualna   /    Wakacje nad jeziorem

Pojezierze Gnieźnieńskie to teren o powierzchni ponad 15922 ha fauny i flory. Jednymi z najważniejszych atutów turystycznych i przyrodniczych obszaru są naturalne akweny wchodzące w skład pojezierza. W Skorzęcinie znajdują się dwa jeziora Niedzięgiel i Białe. I to właśnie one nadają temu miejscu specyficzny urok podczas wakacji. Są to idealne miejsca by w letnie dni wyjechać i odpocząć na łonie natury (okolice jeziora Białego). Dla urlopowiczów żądnych atrakcji wodnych i rozrywek typu parki zabaw, automaty do gier, wypożyczalnie rykszy rowerowych, itp. teren przy największym jeziorze (Niedzięgiel) w letniej stolicy Wielkopolski wydaje się być miejscem, które ich wszelkie oczekiwania.

Istnieją różne formy i preferencje dotyczące wakacji nad jeziorem i wypoczynku. Jedni skupiają się typowo na znalezieniu spokojnej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami przyrody, z możliwością łowienia ryb, spacerowania po lesie, czy rozpalenia ogniska na plaży. Inni natomiast szukają rozrywki, koncertów, dyskotek. To wszystko zapewnia ośrodek wypoczynkowy w Skorzęcinie, który podzielony jest na dwie części: pierwsza - przy jeziorze Białym jest spokojniejsza, rodzinna, druga leży nad jeziorem Niedzięgiel i stanowi centrum rozrywki oraz atrakcji dla ludzi w każdym wieku.

Poza sezonem letnim jest bardzo popularna oferta zimowych wakacji nad jeziorem w Skorzęcinie. Cały ośrodek jest wtedy wyciszony i żyje swoim zimowym życiem. Drzewa pokryte są śniegiem, woda w jeziorze zamienia się w lodowisko o niesamowitych rozmiarach. Najpopularniejszymi atrakcjami w sezonie zimowym stają się kuligi na śniegu, pieczenie kiełbasek przy jeziorze, czy też to, co najbardziej lubią dzieci – tropienie leśnych zwierząt po śladach zostawionych na śniegu.

Jak widać Skorzęcin to idealne miejsce na wakacje nad jeziorem o każdej porze roku. Zapewniam doskonałe warunki na pobyt w gronie rodzinnym z dziećmi, na wyjazd integracyjny dla firm, czy na wypad na weekend z grupą przyjaciół nad jezioro by oderwać się od miejskiej rzeczywistości.

Polecamy
Cena od 220 zł/ os./dobę
Jezioro i las - przywita WAS!


Zarezerwuj wakacje w Hotelu Biały*** Pełne wyżywienie, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i nie tylko... Sprawdźcie sami.

zobacz więcej
Cena 950 zł/osoba dorosła
PrzedSmak Lata


Czerwiec, jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, świeżość zieleni, zapach świeżo skoszonej trawy...W czerwcowy weekend zapraszamy do Naszego Hotelu nad brzeg jeziora Białego...

zobacz więcej
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Spotkania rodzinne


XXI w. - era internetu i telefonów komórkowych. Zabiegani, zalatani, zawsze spóźnieni, zapominamy o rodzinie. Kiedy ostatnio spotkaliście się z najbliższymi? Czy Wasze dzieci widziały kuzyna, wujka ciocię? Czas to zmienić!

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna