Wakacje nad jeziorem

Tu jesteś    /    Strona główna    /    Oferta indywidualna   /    Wakacje nad jeziorem

Pojezierze Gnieźnieńskie to teren o powierzchni ponad 15922 ha fauny i flory. Jednymi z najważniejszych atutów turystycznych i przyrodniczych obszaru są naturalne akweny wchodzące w skład pojezierza. W Skorzęcinie znajdują się dwa jeziora Niedzięgiel i Białe. I to właśnie one nadają temu miejscu specyficzny urok podczas wakacji. Są to idealne miejsca by w letnie dni wyjechać i odpocząć na łonie natury (okolice jeziora Białego). Dla urlopowiczów żądnych atrakcji wodnych i rozrywek typu parki zabaw, automaty do gier, wypożyczalnie rykszy rowerowych, itp. teren przy największym jeziorze (Niedzięgiel) w letniej stolicy Wielkopolski wydaje się być miejscem, które ich wszelkie oczekiwania.

Istnieją różne formy i preferencje dotyczące wakacji nad jeziorem i wypoczynku. Jedni skupiają się typowo na znalezieniu spokojnej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami przyrody, z możliwością łowienia ryb, spacerowania po lesie, czy rozpalenia ogniska na plaży. Inni natomiast szukają rozrywki, koncertów, dyskotek. To wszystko zapewnia ośrodek wypoczynkowy w Skorzęcinie, który podzielony jest na dwie części: pierwsza - przy jeziorze Białym jest spokojniejsza, rodzinna, druga leży nad jeziorem Niedzięgiel i stanowi centrum rozrywki oraz atrakcji dla ludzi w każdym wieku.

Poza sezonem letnim jest bardzo popularna oferta zimowych wakacji nad jeziorem w Skorzęcinie. Cały ośrodek jest wtedy wyciszony i żyje swoim zimowym życiem. Drzewa pokryte są śniegiem, woda w jeziorze zamienia się w lodowisko o niesamowitych rozmiarach. Najpopularniejszymi atrakcjami w sezonie zimowym stają się kuligi na śniegu, pieczenie kiełbasek przy jeziorze, czy też to, co najbardziej lubią dzieci – tropienie leśnych zwierząt po śladach zostawionych na śniegu.

Jak widać Skorzęcin to idealne miejsce na wakacje nad jeziorem o każdej porze roku. Zapewniam doskonałe warunki na pobyt w gronie rodzinnym z dziećmi, na wyjazd integracyjny dla firm, czy na wypad na weekend z grupą przyjaciół nad jezioro by oderwać się od miejskiej rzeczywistości.

Polecamy
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Spotkania rodzinne


XXI w. - era internetu i telefonów komórkowych. Zabiegani, zalatani, zawsze spóźnieni, zapominamy o rodzinie. Kiedy ostatnio spotkaliście się z najbliższymi? Czy Wasze dzieci widziały kuzyna, wujka ciocię? Czas to zmienić!

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna