Hotel

Tu jesteś    /    Strona główna    /    Hotel

Witamy Państwa w Hotelu Biały*** w Skorzęcinie

Wyjątkowe otoczenie, wspaniałe wnętrza, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Położenie i okolica Skorzęcina jako jednej z nielicznych miejscowości w Polsce łączy cechy popularnego ośrodka wypoczynkowego z zaciszną ostoją przyrodniczych walorów regionu. Hotel Biały*** znajduje się na skraju Ośrodka Wypoczynkowego Skorzęcin, 20 metrów od krystalicznie czystego Jeziora Białego. Położenie Hotelu Biały*** w pobliżu autostrady A2 zapewnia dogodną komunikację, a bliskość „Szlaku Piastowskiego” umożliwia zaplanowanie interesujących wycieczek i odwiedzenie miejsc kojarzących się z powstaniem Początku Państwa Polskiego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Skorzęcina i naszego hotelu.
Zapraszamy serdecznie 365 dni w roku.

 

Przyjedź do nas (z) rowerem !!!

Bezpłatnie przechowamy Twój jednoślad, przez cały pobyt

Czeka na Ciebie kilkaset kilometrów tras rowerowych po Pojezierzu Gnieźnieńskim

Zapraszamy do przewodnika po szlakach:
www.antymateria.com/gniezno-na-rowerze

Jezioro Białe
Sala Akwarium
Taras
Widok z okna panoramicznego Apartamentu
Jezioro Białe
Grill
Grillowanie
Polecamy
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Spotkania rodzinne


XXI w. - era internetu i telefonów komórkowych. Zabiegani, zalatani, zawsze spóźnieni, zapominamy o rodzinie. Kiedy ostatnio spotkaliście się z najbliższymi? Czy Wasze dzieci widziały kuzyna, wujka ciocię? Czas to zmienić!

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna