Imprezy integracyjne

Tu jesteś    /    Strona główna    /    Oferta grupowa   /    Imprezy integracyjne

Zbudowanie silnego zespołu pracowników, identyfikującego się z firmą, stanowi wyzwanie dla współczesnych przedsiębiorców. Działania teambuildingowe najlepiej przeprowadzać poza miejscem pracy w warunkach mniej formalnych, gdzie uczestnicy będą mogli się zrelaksować i poznać od mniej oficjalnej strony. Dobrym rozwiązaniem są imprezy integracyjne!

Czemu warto inwestować w imprezy integracyjne?

 • pracownicy zacieśniają więzi między sobą,
 • między firmą a pracownikami buduje się zaufanie,
 • kadra zarządzająca ma okazję przyjrzeć się mocnym stronom pracowników,
  które nie zawsze są widoczne w codziennej pracy,
 • możliwe jest odkrycie pasji i zainteresowań współpracowników,
 • to szansa na poznanie pracowników z innych działów.

453.jpg

Czemu warto wybrać Hotel Biały?

To obiekt wypoczynkowo-szkoleniowy w wielkopolskim Skorzęcinie i doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Przemawia za tym:

 • idealna lokalizacja nad jeziorem, w otoczeniu przyrody,
 • bardzo dobry dojazd z różnych części Wielkopolski oraz innych regionów kraju,
 • wysoki standard wyposażenia sal konferencyjnych,
 • komfortowe pokoje,
 • bogata oferta gastronomiczna,
 • profesjonalna obsługa.


446.jpg

 

Pomagamy organizatorom w przygotowaniu ciekawych atrakcji dla uczestników imprezy integracyjnej. Otoczenie sprzyja aktywności fizycznej i zabawom w plenerze. Atutem obiektu jest piaszczysta, zadbana plaża hotelowa przeznaczona wyłącznie do użytku Gości. Latem istnieje możliwość zaaranżowania atrakcji związanych ze sportami wodnymi, czy wycieczek krajobrazowych po okolicy. Zimą organizujemy ogniska na wolnym powietrzu z pieczeniem kiełbasek.

Obiekt posiada przestronną salę bankietową oraz restauracyjną. Pozwalają pomieścić znaczną liczbę osób. Nasz personel jest w stanie przygotować pomieszczenia do wieczorów tanecznych, czy biesiadowania w staropolskim stylu. W hotelu znajduje się także kameralna sala klubowa. Idealnie nadaje się na mniejsze eventy.

 

Odpowiadamy chętnie na wszystkie pytania i wątpliwości.
Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Polecamy
Cena od 195 zł / os.
Sylwester w Hotelu Biały***


Powitaj nowy rok w malowniczym otoczeniu jezior i lasów. Przygotowaliśmy wyśmienite menu, open bar z alkoholami oraz zabawę z DJem. Dodatkowo - preferencyjne ceny na noclegi.

zobacz więcej
Cena od 90 zł / os.
Karnawał w Hotelu Biały


Zapraszamy do wspólnej zabawy karnawałowej w Hotelu Biały***. Rozpoczynamy o godzinie 20:00. Bawimy się aż do 3:00!

zobacz więcej
Cena od 711 zł / osobę
Boże Narodzenie w Hotelu Biały


Spędź najpiękniejsze święta w malowniczo położonym hotelu Biały. Czekają wyśmienite posiłki, noclegi w komfortowych pokojach, uroczysta wieczerza, ognisko, przejazd bryczką i wiele innych!

zobacz więcej
Konferencje i szkolenia


Dogodna lokalizacja, kompleksowa obsługa i wyposażenie w wysokim standardzie, czynią z naszego obiektu odpowiednie miejsce na konferencje w regionie Wielkopolski. Hotel nad jeziorem w otoczeniu natury pozwala zrelaksować się po wysiłku umysłowym oraz odprężyć się w przerwie między kolejny

zobacz więcej
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Imprezy integracyjne


Zbudowanie silnego zespołu pracowników, identyfikującego się z firmą, stanowi wyzwanie dla współczesnych przedsiębiorców. Działania teambuildingowe najlepiej przeprowadzać poza miejscem pracy w warunkach mniej formalnych, gdzie uczestnicy będą mogli się zrelaksować i poznać od mniej oficja

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna