COVID19 - ważne informacje

Tu jesteś    /    Strona główna    /    COVID19 - ważne informacje

COVID19 - ważne informacje dla naszych Gości!

 

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego i wdrożeniem wytycznych GIS oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i poczucie bezpieczeństwa informujemy o sposobie funkcjonowania Hotelu Biały w najbliższym okresie:

- Zgodnie z wytycznymi w hotelu mogą przbywać osoby tylko zameldowane
- Posiłki i napoje przygotowujemy i popodajemy wyłącznie do pokoi lub na wynos
- Podczas pobytu gości ograniczamy rutynowe sprzątanie pokoi, które odbywać będzie się tylko na życzenie
- Sala zabaw i zewnętrzny plac zabaw dla dzieci zostają zamknięte do odwołania

ZARZĄD SPÓŁKI PODJĄŁ DODATKOWE - NIEOBOWIĄZKOWE - DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE. KAŻDY POKÓJ W HOTELU POZOSTANIE PUSTY (WYŁĄCZONY ZE SPRZEDAŻY) PRZEZ TRZY DOBY PO WYJEŹDZIE GOŚCI I PRZEPROWADZONEJ DEZYNFEKCJI.

Jednocześnie zapewniamy, że zostały przyjęte restrykcyjne działania i procedury obowiązujące wszystkich pracowników Hotelu związane z zapewnieniem maksymalnie bezpiecznego i komfortowego pobytu zarówno Gości, jak i pracowników w Hotelu Biały.

Właściciele i cały Zespół Hotelu Biały życzą Państwu dużo zdrowia, ludzkiej solidarności i dobrego nastroju, na przekór wirusom!

Mamy nadzieję, że kryzys związany z zagrożeniem epidemiologicznym wkrótce minie i będziemy mogli cieszyć się piękną wiosną, która powoli rozkwita w lasach wokół Hotelu Biały. Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do wprowadzanych nowych zasad i ewentualnych niedociągnięć w obsłudze.

To nie jest łatwy czas dla nikogo z nas.

Polecamy
Cena od 142 zł / os. / dobę
Letnie wakacje wśród natury


Własna, piaszczysta plaża, otoczenie jezior i lasów - idealne miejsce na Twój wypoczynek

zobacz więcej
Cena od 168 zł / dobę
Odroczona Majówka


Bezpieczny wypoczynek w 3* hotelu nad Jeziorem Białym (10-14.06.2020)

zobacz więcej
Cena 450 zł / parę
Romantyczne chwile nad J. Białym


Spędźcie niezapomniane chwile w romantycznej scenerii Jeziora Białego

zobacz więcej
COVID19 - ważne informacje


Szanowni Państwo, w związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego i wdrożeniem wytycznych GIS oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i poczucie bezpieczeństwa informujemy o sposobie funkcjonowania Hotelu Biały w najbliższym okresie

zobacz więcej
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Spotkania rodzinne


XXI w. - era internetu i telefonów komórkowych. Zabiegani, zalatani, zawsze spóźnieni, zapominamy o rodzinie. Kiedy ostatnio spotkaliście się z najbliższymi? Czy Wasze dzieci widziały kuzyna, wujka ciocię? Czas to zmienić!

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna