COVID19 - ważne informacje

Tu jesteś    /    Strona główna    /    COVID19 - ważne informacje

COVID19 - ważne informacje dla naszych Gości!

 
 

Drodzy Goście,

w związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego i wdrożeniem wytycznych GIS oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i poczucie bezpieczeństwa informujemy o sposobie funkcjonowania Hotelu Biały w najbliższym okresie:

Zgodnie z wytycznymi prosimy o zachowanie dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m odległości osoby od osoby.

Na terenie Hotelu rozmieszczone zostały dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

W pomieszczeniach sanitarnohigienicznych wywieszone zostały instrukcje dot. mycia rąk, a  przy dozownikach z płynem do dezynfekcji – instrukcje prawidłowej dezynfekcji rąk.

Ograniczamy do minimum czas przebywania gościa przy recepcji.

Dbamy o bezpieczeństwo w pokojach – pokoje są starannie dezynfekowane po każdym wyjeździe przez specjalnie przeszkolony personel.

Podczas pobytu gości ograniczamy rutynowe sprzątanie pokoi, które odbywać będzie się tylko na życzenie.

Na bieżąco dezynfekujemy, w starannie określonych przedziałach czasowych, części wspólne Hotelu, w tym Lobby, Strefę Relasu, toalety, windę, klatki schodowe, strefy gastronomiczne, sprzęt wodny ale również blat recepcyjny, klamki, poręcze, uchwyty oraz inne, często dotykane powierzchnie.

Nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy o niezwłoczne telefoniczne poinformowanie pracowników Recepcji o zaobserwowanych u siebie objawach, mogących świadczyć o zarażeniu wirusem SARS-COV-2.


Zapewniamy, że zostały przyjęte restrykcyjne działania i procedury obowiązujące wszystkich pracowników Hotelu związane z zapewnieniem maksymalnie bezpiecznego i komfortowego pobytu zarówno Gości, jak i pracowników w Hotelu Biały.

Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do wprowadzanych nowych zasad i ewentualnych niedociągnięć w obsłudze. To nie jest łatwy czas dla nikogo z nas.


 

 

Polecamy
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Spotkania rodzinne


XXI w. - era internetu i telefonów komórkowych. Zabiegani, zalatani, zawsze spóźnieni, zapominamy o rodzinie. Kiedy ostatnio spotkaliście się z najbliższymi? Czy Wasze dzieci widziały kuzyna, wujka ciocię? Czas to zmienić!

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna