COVID19 - ważne informacje

Tu jesteś    /    Strona główna    /    COVID19 - ważne informacje

COVID19 - ważne informacje dla naszych Gości!

 
 

Drodzy Goście,

w związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego i wdrożeniem wytycznych GIS oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i poczucie bezpieczeństwa informujemy o sposobie funkcjonowania Hotelu Biały w najbliższym okresie:

Zgodnie z wytycznymi prosimy o zachowanie dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m odległości osoby od osoby.

Na terenie Hotelu rozmieszczone zostały dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

W pomieszczeniach sanitarnohigienicznych wywieszone zostały instrukcje dot. mycia rąk, a  przy dozownikach z płynem do dezynfekcji – instrukcje prawidłowej dezynfekcji rąk.

Ograniczamy do minimum czas przebywania gościa przy recepcji.

Dbamy o bezpieczeństwo w pokojach – pokoje są starannie dezynfekowane po każdym wyjeździe przez specjalnie przeszkolony personel.

Podczas pobytu gości ograniczamy rutynowe sprzątanie pokoi, które odbywać będzie się tylko na życzenie.

Na bieżąco dezynfekujemy, w starannie określonych przedziałach czasowych, części wspólne Hotelu, w tym Lobby, Strefę Relasu, toalety, windę, klatki schodowe, strefy gastronomiczne, sprzęt wodny ale również blat recepcyjny, klamki, poręcze, uchwyty oraz inne, często dotykane powierzchnie.

Nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy o niezwłoczne telefoniczne poinformowanie pracowników Recepcji o zaobserwowanych u siebie objawach, mogących świadczyć o zarażeniu wirusem SARS-COV-2.


Zapewniamy, że zostały przyjęte restrykcyjne działania i procedury obowiązujące wszystkich pracowników Hotelu związane z zapewnieniem maksymalnie bezpiecznego i komfortowego pobytu zarówno Gości, jak i pracowników w Hotelu Biały.

Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do wprowadzanych nowych zasad i ewentualnych niedociągnięć w obsłudze. To nie jest łatwy czas dla nikogo z nas.


 

 

Polecamy
Cena od 220 zł/ os./dobę
Jezioro i las - przywita WAS!


Zarezerwuj wakacje w Hotelu Biały*** Pełne wyżywienie, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i nie tylko... Sprawdźcie sami.

zobacz więcej
Cena 950 zł/osoba dorosła
PrzedSmak Lata


Czerwiec, jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, świeżość zieleni, zapach świeżo skoszonej trawy...W czerwcowy weekend zapraszamy do Naszego Hotelu nad brzeg jeziora Białego...

zobacz więcej
Przyjęcia okolicznościowe


Hotel Biały to idealne miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale bankietowe. Oferujemy Państwu możliwość organizacji m.in.: przyjęć weselnych przyjęć komunijnych przyjęć urodzinowych

zobacz więcej
Spotkania rodzinne


XXI w. - era internetu i telefonów komórkowych. Zabiegani, zalatani, zawsze spóźnieni, zapominamy o rodzinie. Kiedy ostatnio spotkaliście się z najbliższymi? Czy Wasze dzieci widziały kuzyna, wujka ciocię? Czas to zmienić!

zobacz więcej
Moc atrakcji
Bowling
Gabinet odnowy


Restauracja


Grill
Sauna